Nowa płyta “Czeska” do nabycia w sklepie

Zobacz

Wydarzenie

Ku Pokrzepieniu serc cz. II – 07 czerwca 2020

Szczegóły
Date: 07 czerwca, 2020
Time: 18:00
Event Types: ONLINE
O koncercie

Opis wydarzenia:

Na stronie internetowej www.rozmowazpiramidami.pl  w zakładce “Transmisje”. w niedzielę – 7 czerwca o godz. 18.00 zostanie wyemitowany kolejny koncert koncert.

Zapraszamy na drugą część koncertu Jana Kondraka ku wzruszeniu i pokrzepieniu serc 🙂

„Ataman” i Jan Kondrak to w pewnych kręgach przynależność oczywista. W tym koncercie utworu nie zabraknie. W tonacji oryginalnej, czyli wyższej niż używana przez Lubelską Federację Bardów. Będzie też inny klasyk czyli Piosenka w samą porę.  To na wyraźne życzenie fanów po pierwszym koncercie. „Czeska”, najnowsza płyta Jana  zaprezentuje się w czterech kawałkach.
Dwóch śmiesznych, dwóch lirycznych. Nie zabraknie utworów tak dawnych, że aż zapomnianych. Mogą się pojawić niespodzianki w postaci absolutnej premiery. Całość ekspresyjna. Też na wniosek części widzów.  W każdym razie bardziej ekspresyjna niż ostatnio. Ale! Z poszanowaniem miru domowego odbiorców, czyli bez panicznego „darcia ryja” i wychodzenia oczu z orbit.
Kulturka będzie, panie, fest.

Kupując bilet na to wydarzenie wspieracie Państwo artystów w czasie pandemii. Z góry dziękujemy za pomoc.

Do logowania wystarczy kod biletu (CODE) który znajdą Państwo na swoim bilecie.
Należy go wpisać na stronie interetowej www.rozmowazpiramidami.pl/transmisje
W razie pytań dotyczących logowania prosimy o kontakt pod adres e-mail: atwproductionpl@gmail.com lub telefonicznie 513 207 643

UDOSTEPNIJ NA