Nowa płyta “Czeska” do nabycia w sklepie

Zobacz

Wydarzenie

Jan Kondrak – Ku pokrzepieniu serc cz. I

Szczegóły
Date: 10 maja, 2020
Time: 18:00
Location:INTERNET
Event Types: ONLINE, Solo
O koncercie

Opis wydarzenia:

Na stronie internetowej www.rozmowazpiramidami.pl/transmisje w zakładce “Transmisje”. w najbliższą niedzielę – 10 maja o godz. 18.00 wyemitujemy dla Was kolejny koncert.

Tym razem wystąpi Jan Kondrak z Lubelskiej Federacji Bardów.  Recital złożony z piosenek własnych. Historia życia.  Opowieść intymna. Ku wzruszeniuu i pokrzepieniu serc. Ataman internowany  wspomina i bawi. Dziesięć piosenek które ukształtowały wizerunek sceniczny Kondraka. Piosenka na piechotę, Piosenka w samą porę,  Za nic do dodania, Ataman, miło bracia miło.  Obecnych na płytach Romanse ballady, Kto Co, Wieczna wieża. Będą też utwory z najnowszej płyty pt. Czeska. Całość będzie wykonana w konwencji na głos męski i gitarę. Potrwa około godziny.

Jeżeli macie możliwość – pomóżcie Janowi kupując bilet – lub nawet więcej biletów jeśli ktoś może – bo tylko dzięki Wam artyści będą w stanie przetrwać pandemię.

Zachęcamy też do śledzenia naszej strony – wkrótce poinformujemy Was o transmisjach innych koncertów. ZAPRASZAMY!!

Do logowania wystarczy kod biletu (CODE) który znajdą Państwo na swoim bilecie. Należy go wpisać na stronie interetowej www.rozmowazpiramidami.pl/transmisje W razie pytań dotyczących logowania prosimy o kontakt pod adres e-mail: atwproductionpl@gmail.com lub telefonicznie 513 207 643

 

Bilet ONLINE Piotr Kajetan Matczuk 31 maja godz. 18.00

 

UDOSTEPNIJ NA